Кафедра інформатики і кібернетики запрошує на День дівчат в ІКТ

15.05.2019

Кафедра інформатики і кібернетики спільно з ЗНУ та з Cisco Systems Inc. з нагоди міжнародного Дня дівчат в ІКТ, який відбувається 16-25 травня 2019 року, запрошує всіх дівчат, які цікавляться ІТ, на «Girl power in tech 2019».

Захід відбудеться 17 травня о 12.30 у 32 ауд. у прешому корпусі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Викладачки кафедри інформатики і кібернетики третій рік поспіль організовують заходи присвячені Дню дівчат в ІКТ, адже кафедра бере участь у таких програмах як WomenTechmakers від Google, Girls in Tech та Women Who Code.

Захід Girls Power Tech 2019 є частиною глобальної ініціативи наставництва Cisco Systems Inc. та Дня дівчат у сфері ІКТ від ООН для забезпечення можливості дівчатам спілкуватися з професіоналами в галузі ІКТ у всьому світі, допомагати у навчанні технічним на наукоємним дисциплінам та надихати на кар’єру в ІТ, науці, техніці, інженерії й математиці.

17 травня кафедра інформатики і кібернетики пропонує приєднатися до онлайн-марафону з більш ніж 1500 партнерами і наставниками Cisco Systems Inc. та більш ніж 4500 учасницями по всьому світу, які мають інтерес до освіти в ІТ та технічної кар’єри.

Викладачки ІКафедри запропонують ознайомитися:

— з освітніми грантами та програмами для дівчат

— з досвідом жінок в ІТ

— з ІТ-трендами

Учасниць чекають цікаві ігри та розваги!