Steam-Camp
25.12.2019
23 грудня, знову стартував наш улюблений Steam-Camp. У рамках підготовки до Різдва та Нового року, учні першої групи вже встигли розробити свої перші авторські новорічні прикраси, а учні другої групи почали своє знайомство із країною робототехніки.
І особливо приємно знати, що молоді роботехи дійсно полюбляють свою роботу і продовжують навчання раз за разом, так деякі із слухачів є випускниками літнього та осіннього Steam-Camp, а також випускники перших Steam-курсів, які забажали продовжити навчання і поглибити свої знання з улюбленої справи знову приєдналися до лав учнів нашої лабораторії.
Побажаємо їм наснаги та творчого польоту думки і хай їх роботи стануть найкращими!
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_0047-1024x683.jpg)
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_0044-1024x683.jpg)
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_0051-e1577234177190-683x1024.jpg)
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_0052-e1577234197472-683x1024.jpg)
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_0053-e1577234216980-683x1024.jpg)
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_0055-e1577234240645-683x1024.jpg)