Успішне завершення STEAM-CAMP
01.11.2019
1 листопада завершився STEAM-CAMP, після останнього заняття, на якому Ірина Миколаївна Наумук навчила школярів особливостям використання ІТ-технологій в повсякденному житті, та навчила розгалужувати інформацію і вміти визначати правду та брехню. Діти визначили скільки робочих годин є у добі. Після чого вони помандрували віртуальнимисвітами та навчилися перетворювати прості малюнки у чарівну доповнену реальність. Під кінець кожен учасник отримав сертифікат, що підтверджує отримані знання і навички та солодкий подарунок.
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191101_120839-1024x768.jpg)
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191101_123445-1024x768.jpg)
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191101_122108-1024x768.jpg)
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191101_120500-1024x768.jpg)
Сподіваємося, що кожен з учасників отримав задоволення і чекатимемо на них в зимку та по весні.