Викладач кафедри відвідала Firebase Summit

26.09.2019

Викладач  комп’ютерних наук Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького вдруге отримує travel-грант від Google

Щорічно компанія Google пропонує travel-гранти для ІТ-фахівців усього світу на відвідування конференцій з інформаційних технологій.

Окремо пропонуються гранти для жінок в ІТ-галузі. Зокрема програма Google Women Techmakers забезпечує інформацією, підтримкою та ресурсами жінок у сфері технологій.

Завдяки участі у цій програмі доцент кафедри інформатики і кібернетики Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Осадча К.П. отримала travel-грант на відвідування міжнародного саміту Firebase, що відбудеться 26 вересня у Мадриді.

Минулого року Катерина Петрівна також отримала подібний грант на третій Firebase Summit, що проходви 30 жовтня у Празі.

Для отримання Travel-гранту потрібно було заповнити аплікаційну форму на сайті Google і взяти участь у конкурсі, в якому брали участь апліканти з усього світу. За умовами гранту оплачується участь у конференції та дорожні витрати через партнерів Google.

Firebase Summit – масштабна подія для великої кількості ІТ-фахівців з усього світу. Учасники можуть відвідувати сесії, брати участь у майстер-класах та демонстраціях сучасних програмних продуктів Google, спілкуватися з командою та спільнотою Firebase та брати участь у інших захопливих заходах. Це чудова можливість поспілкуватися безпосередньо з командою розробників Firebase та великою світовою ІТ-спільнотою.