Завершився десятиденний STEAM-camp
24.06.2019
Напередодні літніх канікул провідними фахівцями кафедри інформатики і кібернетики та студентами на базі STEAM-лабораторії проводився десятиденний STEAM-camp. Три групи дітей (молодша, середня і старша) мали змогу поринути у різноманітні завдання і цікаві конкурси. Протягом цих днів дітям було надано уявлення про широкий світ можливостей сучасних технологій, у тому числі: ⠀
• Розробка сайтів ⠀
• Програмування ⠀
• Робототехніка ⠀
• Віртуальна і доповнена реальності⠀
• 3D-моделювання ⠀
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_20190611_093653-1024x768.jpg)
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG-c045c3f16fc22459451ebe3407c49522-V-1-1024x768.jpg)
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG-1f8a954fb2b50f5391fdea2877c7b074-V-1024x768.jpg)
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG-a0e3aa0c73e36ae0ee700ae9f6e1e4b9-V-1024x577.jpg)
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG-1cd6f90ec4bd5888120b83942f9441f8-V-1024x576.jpg)
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_20190614_153954-1024x576.jpg)
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_2019-06-21_094735_HDR-1024x576.jpg)
На закритті літнього табору, що відбулось 21.06 було вручено всім учасникам сертифікати. Також усіх учасників під час урочистостей з нагоди завершення STEAM-camp пригостили смаколиками та солодощами. Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері.