Відкриття першого у Мелітополі STEAM-camp!
10 червня на площі перед університетом відбулося відкриття літнього STEAM-camp, ініційованого і організованого кафедрою інформатики і кібернетики.
Студенти студради університету і викладачі кафедри інформатики разом з 30-ма учасниками STEAM-camp робили зарядку, танцювали, грали в ігри, знайомилися і малювали.
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG-b5cf248791f6d9f9dd8df63acd52e69d-V-1024x768.jpg)
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG-2ae41ebfc84e466e673be06083609361-V-1024x768.jpg)
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG-5f3dd23f8fed4ae95346baaf52eadb3c-V-1024x768.jpg)
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG-79902d33b87e0621eb8af4ad04cf52af-V-1024x768.jpg)
![](http://inf.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG-a1ce1a3f4153228a739336cb0554ada9-V-1024x768.jpg)
Після відкриття STEAM-camp були проведені майстер-класи.
К. П. Осадча ознайомила учнів середньої групи зі світом віртуальної та доповненої реальності. Під час кількох годинного майстер-класу діти отримали уявлення як працюють ці технології, ознайомилися з термінологією цієї галузі комп’ютерних наук, розглянули сучасні приклади використання віртуальної та доповнено реальності, занурилися у віртуальний світ за допомогою окулярів віртуальної реальності та завдяки смартфонам отримали власний досвід застосування доповненої реальності у житті та розвагах.
А. Ю. Чемерис для учнів старшої групи провела майстер-клас з 3D-моделювання у STEAM-лабораторії університету. Кілька годин майстер-класу учні із захопленням вивчали можливості графічного редактору Autoesk Maya, а саме займались моделюванням та текстуруванням персонажу у стилі Minecraft.