Делегація кафедри інформатики і кібернетики на ХV Міжнародній науково-практичній конференції ICTERI — 2019

14.06.2019

Прoтягoм трьoх днів, 12-15 травня, йде робота ХV Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках» ICTERI – 2019 на базі Херсонського державного університету, учасниками якої були викладачі кафедри інформатики і кібернетики Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького проф. В. В. Осадчий, проф. В.С. Круглик, доц. К.П. Осадча та ас. Г. Ю. Чемерис.

Конференція ICTERI упродовж останніх 15 років стала традиційним науково-практичним міжнародним заходом, що об’єднує учених, педагогів, практиків, розробників з різних континентів і країн світу, зацікавлених у поширенні й обміні досвідом у сфері інноваційних технологічних розробок і досягнень, впровадження й використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній, науковій, промисловій галузях.

ICTERI є рецензованою міжнародною конференцією з комп’ютерних наук, яка об’єднує науковців і практиків, зацікавлених у технологічному прогресі, розробці бізнес-додатків, інформаційно-комунікаційних технологіях та ІТ-середовищах.

Цей потужний науковий форум, що проводиться з 2001 р., традиційно об’єднує науковців, відомих технологічними досягненнями та зацікавлених в бізнес-додатках інформаційно-комунікаційних технологій та інфраструктури. Визначальною рисою проведення конференції, що робить її відкритою для учасників з різних куточків світу і розширення міжнародного партнерства, є її переведення з 2010 р. в англомовний формат.

Кращі доповіді учасників рекомендуються до друку у міжнародних виданнях CEUR-WS та Springer, що індексуються у наукометричних базах DBLP, EI-Compendex, Mathematical Reviews, SCImago, Scopus та ін.

Цього року у рамках конференції відбулося 5 міжнародних воркшопів:

— WS ITER: Інформаційні технології в економічних дослідженнях;
— WS TheRMIT: Теорія надійності та Марковська модель для інформаційних технологій
— WS CoSinE: Комп’ютерне моделювання в освіті;
— WS 3L-Person: Професійна перепідготовка та навчання протягом усього життя за допомогою ІКТ;
— WS RMSE: Суворі методи в інженерії програмного забезпечення.

Цього року на ICTERI-2019 подано 581 статтю авторів із 23 країн.


Програмним комітетом із 246 осіб з 39 країн відібрано лише 30% статей, серед яких було представлено дві наші доповіді:

— Increase of the Level of Graphic Competence Future Bachelor in Computer Sciences in the Process of Studying Three-Dimensional Modeling
— Determining the Level of Readiness of Teachers to Implementation of STEM-Education in Ukraine

Організаторами конференції виступили: Мініс      терство освіти і науки України, Херсонський державний університет, Україна, Université Côte d’Azur, Франція, Запорізький національний університет, Україна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Україна, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, Україна, Alpen-Adria-Universität Klagenfurt, Австрія, Національний університет «Львівська політехніка» (Україна), Інститут інформаційних технологій та навчальних ресурсів НАПН (Україна), DataArt Solutions Inc. (США).

Перейти к содержимому