Перемога в міжнародному проєкті Erasmus+

05.08.2023

Команда кафедри у складі проф. Катерини Осадчої та проф. Владислава Круглика стала учасником проєкту Erasmus+ CBHE “BURN” у співпраці з командою кафедри психології. 

Проєкт слугує майданчиком для співпраці між закладами вищої освіти з Естонії, Німеччини та Латвії та 5 університетами України – Херсонським державним університетом, Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка, Криворізьким державним педагогічним університетом, Горлівським інститутом іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет».

Українські учасники проєкту матимуть унікальну можливість генерувати та передавати як європейський досвід, так і ідеї щодо вдосконалення освітніх та психологічних послуг, надання психологічної підтримки, посилення міжнародної співпраці у процесі повоєнного відновлення.
Через повномасштабну війну в Україні багато людей потребують відновлення та покращення психологічного здоров’я, психологічної допомоги у боротьбі із травмами, знесиленням та виснаженням. У межах проєкту буде впроваджено освітні курси, тренінги та вебінари, мобільність фахівців та обмін досвідом, що дозволить імплементувати найкращі практики і досягнення фахівців проєкту для допомоги людям, які постраждали від війни.

Вітаємо команду наших науковців з перемогою!