Участь викладачів кафедри у тренінгу в рамках проєкту ERASMUS+ PROJECT KA2: CBHE «PAGOSTE»

27.04.2023

25 та 26 квітня 2023 р. викладачі кафедри: проф. Осадча К.П., завідувач кафедри Крашеніннік І.В., доц. Чорна А.В., взяли участь у тренінгу для науково-педагогічного персоналу «Інституціоналізація та інтернаціоналізація співпраці та партнерства у професійній підготовці майбутніх педагогів». Тренінг проводився в рамках проєкту ERASMUS+ PROJECT KA2: CBHE «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні», який фінансується за підтримки Європейської Комісії.
Завдання тренінгу передбачали:
— презентування механізмів, інструментів та прикладів установлення партнерства з іншими зацікавленими сторонами та міжнародними партнерами у підготовці педагогів в різних фазах підготовки;
— обговорення ролі соціального статусу професійної освіти в розвитку систем освіти.

Тренінг був проведений швейцарськими та Німецькими фахівцями у сфері професійної освіти: А. Юттлер, магістр наук, керівник координації програм для старшої та середньої школи, Університет педагогічної освіти Тургау (Швейцарія), доктор М. Конрад, науковий співробітник, Бінаціональна школа освіти, Університет Констанца (Німеччина), доктор Вера Браун, науковий співробітник, Кафедра економіномічної та бізнес-освіти, Університет Констанца (Німеччина), Ян Вішманн, директор Семінару з підготовки та підвищення кваліфікації педагогів у Вайнгартені (професійні школи та гімназії) (Німеччина).

Навчальні результати тренінгу включають розуміння міжнародних систем освіти; можливості проведення імпліцитного та експліцитного порівняння різних підходів до підготовки педагогів у різних системах освіти, розуміння механізмів, інструментів та структур установлення партнерства в навчанні педагогів на різних етапах, розуміння важливості професійної освіти для розвитку системи освіти та суспільства.