Майстер-клас для викладачів шкіл міста

14.01.2022

14 січня на базі STEAM-Лабораторії Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького викладачами кафедри інформатики і кібернетики та за підтримкою відділу освіти Мелітопольської міської ради було проведено майстер-клас для викладачів шкіл міста та району із розробки засобів автоматизованого навчання мовою програмування Python.

 

Майстер-клас проводив випускник кафедри, діючий розробник програмного забезпечення та викладач ІТ-школи Robocode Прядко Андрій та студентка магістратури спеціальності 122 Комп’ютерні науки Горлова Анастасія Петрівна.

 

В рамках майстер-класу викладачі шкіл пройшли основи використання мови програмування Python, навчились розробляти автоматизований Чат-бот для месенджеру Телеграм та навчились адмініструвати сервери для автоматизованих ботів.

 

За результатами майстер-класу, кожен з викладачів успішно реалізував бота, якого зможе покращувати та використовувати у своїй професійній діяльності. Колектив кафедри дякує всім учасникам за їх сумлінну працю та творче натхнення протягом заходу і вітає всіх із Старим Новим Роком! Хай у вашому житті панує любов, а творче натхнення не залишає вас на вашому професійному та життєвому шліху!